Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma

Güçlü donanıma sahip Honor, çok duyduğumuz cep telefon üreticisi Huawei' nin bir markasının. Türkiye resmi distribütörü, teknik servis ve 444 müşteri hizmetleri belirlendi.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Çin’ in büyüklerinden olan akıllı cihaz üreticisi Honor, Türkiye için distribütör anlaşmasını yaptı. Artık resmen Türkiye’ de yerini aldı. Honor müşteri hizmetleri telefon numarası ise 444 96 88‘ den Cumartesi ve Pazar hariç akşam 6’ ya kadar hizmet verilmekte.

Honor, distribütörlük için Dora ile anlaştı. Alanında çok tecrübeli olan Dora, çok sayıda markanında distribütörlüğünü yapıyor.

Dora, uzun yıllardır bir çok markaya hizmet vermekte. Güçlü kadrosuyla ve tecrübeli satış ekibi ile adından söz ettiren bir şirket oldu. 2004 Yılında beri Türkiye’ de hizmet vermekte.

Honor, 2013 yılında kuruldu. Kısa sürede akıllı cihaz pazarından büyük bir pay aldı. 74 Ülkede yer aldı. Hem genç kadroya hemde yeniliğe açık bir vizyona sahip şirketin Türkiye pazarında büyük rol alması bekleniyor.

Honor müşteri hizmetleri için!

Türkiye distribütörü ile artık resmi servis ağıda genişleyecek. Honer Türkiye yetkili servisleri ve satış noktaları hızla yayılması bekleniyor. Honer müşteri hizmetleri, Honer destek hattı ve yetkili servis telefon numarası için Dora ile iletişime geçebilirsiniz. Honor resmi web sitesi hihonor. com

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Honor teknik servis telefon numaraları:

  • Honor İstanbul iletişim Şişli teknik servisi 0850 8116600
  • Bakırköy 212 6605959 
  • Ataşehir 850 5020800
  • Kartal 216 4528450

Honor yetkili servisi müşteri hizmetleri

Dünya genelinde çok yüksek satış rakamına ulaşan Honor, Türkiye pazarında da umduğunu bulabilecek mi diyener için önemli yükselişe şahit oldu. Performansı yüksek modellere imza atan şirket ciddi şekilde ARGE çalışmaları yapmakta. Hem güçlü donanımlı telefonlar çıkarırken bir yandan da tasarıma önem verdi.


Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 23:05

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak