Hotspot Shield has detected an internal error hatası

Andronova
Yazar Andronova 2 Minimum Okuma

Hotspot Shield programı açılırken hata veriyor. Hotspot Shield neden açılmıyor beyaz ekranda kalıyor. Hotspot Shield has detected an internal error hatası nedir ve kesin çözümü bu yazımızdan ulaşacaksınız.

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Hotspot Shield VPN programı açılırken hata veriyor mu? Neden açamıyorum beyaz ekranda kalıyor. Hotspot Shield programında has detected an internal error hatasının kesin çözümü. Windows 7, Windows 8.1 ve Windows 10 için…

Sorunun çözümü resimli olarak anlattık. Bu adımlar işletim sistemi sürümüne göre farklı yerlerden ilgili bölüme girilmesi gerekebilir. Ama mantık aynı. Resimli anlatımdaki sıralamayı doğru şekilde yaparsanız sorunu çözersiniz. Olumlu veya olumsuz görüşlerinizi yorumla iletiniz.

Hotspot shield has detected an internal error ne demek? Hotspot Shield programını açtığınızda beyaz ekranda çok bekliyor ve daha sonra Hotspot Shield has detected an internal error hatası alıyorsanız, Windows Hizmetler bölümünden servis durduruldu anlamına geliyor. Hotspot Shield Service başlatarak veya yeniden başlat seçeneğini kullanarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Hotspot Shield neden çalışmıyor

Hotspot Shield neden açılmıyor

Sponsorlu Reklam
Ad imageAd image

Hotspot Shield has detected an internal error

VPN programı çalışmıyor çözümü nedir? Windows işletim sisteminden “Denetim Masasını” açınız. Açılan bölümden “Yönetimsel Araçlar” seçeneğini bulup ve açınız. Yönetimsel Araçlar bölümünde yer alan “Hizmetler” seçeneğine tıklayınız. Açılan seçeneklerden “Hotspot Shield Service” seçeneğini bulup üzerinde sağ tıklayıp “Başlat” yazısını tıklayınız. Artık sorunsuz olarak Hotspot Shield VPN programını kullanabilirsiniz.

Denetim Masası / Yönetimsel Araçlar / Hizmetler / “Hotspot Shield Service” sağ tıklayıp “Başlat” seçeneğine tıklayınız.

Hotspot Shield has detected an internal error hatası

Hotspot Shield açılmıyor windows 10

Hotspot Shield açılmıyor windows 7

Hotspot Shield açılmıyor windows 8.1

Hotspot Shield açılmıyor

Hotspot Shield programında has Hotspot Shield çalışmıyor

Hotspot Shield programında has detected an internal error hatasının kesin çözümü

Bu sorun genelde kullanıcı tarafından bu hizmetin durdurulması nedeniyle ortaya çıkmakta. Ya da erişim kısıtlamalarından kaynaklı olabiliyor. Yukarıdaki adımlarla kesinlikle bu sorunu çözeceksiniz. Eğer hala hata alıyorsanız yorumda detaylarıyla belirtiniz.

Hotspot Shield programında has detected an internal error


Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2018, 03:00

Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir