HP Akıllı Saat Üretimine Başlıyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Akıllı saatlerin günümüzde gitgide daha fazla talep görmesi, HP‘yi bu alanda bir ürün çıkarmaya zorlamışa benziyor. Ünlü yazıcı ve bilgisayar firması, Amerikalı tasarımcı Michael Bastian ile birleşerek akıllı bir saat üretmeye karar verdi. HP, akıllı saati için; çekici, zengin ve saygın bir görünüm yaratmak için tasarımcı ile ortak hareket etme kararı almış.

Andronova

HP’nin akıllı saatinin temel modeli; 44 mm paslanmaz çelik gövdeye, 3 farklı değişebilir kordona ve 5 ATM (50 metre derinlik) basınca dayanıklı olarak üretilecek. Ayrıca akıllı saat kullananları ve satın almayı planlayanları en çok sevindirecek özelliği ise, 1 haftalık pil ömrüne sahip olacak. Saatin kordonları; deri kahverengi, zeytin yeşili ve siyah renge sahip olacak. MB Chronowing Limited Edition sürümü ise, timsah derisi bir kayışa, safir cama ve PVD denilen, paslanmaz çelik gövdenin çizilmesi ve yıpranmasını önleyen özel bir kaplamaya sahip olacak.

HP Smartwatch

İç donanımı hakkında henüz bir bilgi olmasa da, saat sahip olduğu bluetooth ile iPhone 4S’ten itibaren tüm iPhonelar ile ya da Android 4.3 ve üstü kullanan her telefon ile çalışabilecek ve mesajları, mailleri, bildirimleri, takvim olaylarını gösterebilecek. Ayrıca saat üzerinden müzik kontrolü de mümkün. Saatin 7 Kasım’dan itibaren satışa sunulması ve standart versiyonunun 350 $ fiyata sahip olması bekleniyor. Sadece 300 adet üretilecek Limited Edition sürümü içinse 650 $ fiyat etiketi belirlenmiş. HP’nin akıllı saati için ne düşünüyorsunuz?

hp saat

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.