HP Elite x3 fiyatı özellikleri ve çıkış tarihi

Andronova
Yazar Andronova 1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

HP Elite x3 fiyatı özellikleri ve çıkış tarihi yayınlandı. HP Elite x3 Windows 10 yüklü cep telefonu satışa çıkıyor. HP Elite x3 nasıl bir cep telefonu? HP Elite x3 fiyat ne kadar? HP Elite x3 Türkiye satışı ne zaman?

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image

Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan HP Elite x3 fiyatı ve satışa çıkış tarihi yayınlandı. Görünümü ve özellikleri ile gayet başarılı görülen Elite x3 bakalım kullanıcılarından olumlu not alacak mı?

HP Elite x3 özellikleri: Windows 10 Mobile işletim sistemi, dört çekirdekli Snapdragon 820 işlemci, 4GB RAM, 64GB dahili depolama alanı, 6 inç Quad HD çözünürlükte AMOLED ekran, arka kamera 16 megapiksel, ön kamera 8 megapiksel, IP67 sertifika, Bang – Olufsen stereo hoparlör, USB Type – C bağlantı, kablosuz şarj desteği, 4.150 mAh batarya, parmak izi tarayıcı ve iris tarayıcı özelliğine sahip.

HP Elite x3 fiyatı özellikleri

HP Elite x3 satışa çıkış tarihi eylül 2016. HP Elite x3′ ün fiyatı 699 euro. HP Elite x3 Türkiye satışı Eylül – Ekim arası yapılması bekleniyor.

Sponsorlu reklam
Ad imageAd image
Yazar Andronova
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak