HTC 2015 Yılı İçin Üretim Planını Açıkladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC‘nin Kuzey Asya başkanı Jack Tong, firmanın 2015 yılı için üretime yönelik giriş seviyesindeki cihazlara ağırlık vereceklerini açıkladı.

Andronova

Buna göre HTC 4G destekli giriş seviyesi cihazların internet üzerinden satışını yapmayı planlıyor. HTC’nin intenet üzerindeki satış oranı şuanda iki haneli yüzde rakamlarına ulaşmış durumda.

Görünüşe göre HTC, ciddi adetlerde satış rakamlarını yakalayan Xiaomi ile aynı yöntemi uygulamaya karar verdi. HTC, internet üzerinden ve operatörler aracılığı ile ucuz fiyatlı cihazların satışıyla finansal durumuna bir nevi balans ayarı yapmayı hedefliyor.

Ucuz telefon yerine, orta ve bilhassa üst segmente ağırlık vererek rakiplerine kaptırdığı yeri geri almaya çalışsa daha doğru adım olurdu diye düşünüyorum. Malum bir zamanlar Android’in en iyi üreticisi HTC idi ve şimdi büyükler arasında son sıralarda yer alıyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.