HTC, Anroid 4.4 KitKat Güncellemesine İlişkin Yeni Bir Açıklama Yayınladı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Android 4.4 KitKat’in resmiyet kazanması sonrası kimi Android üreticileri sıcağı sıcağına ilk açıklamalarını yaptılar. Konuya ilişkin haberimize buradan göz atabilirsiniz.

Halihazırda Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını 2013 yılı amiral gemisi modeli One için sürdüren HTC, yaptığı ilk açıklamanın ardından güncelleme takvimine ilişkin resmi kanallar aracılığıyla yeni bir basın açıklaması yayınladı.

Tayvanlı üreticinin yayınladığı basın açıklamasında HTC One Google Edition sürümünün Android 4.4 güncellemesine kasım sonunda kavuşacağı ifade ediliyor. Şirket ayrıca EMEA ülkelerinde (Avrupa, Afrika, Orta Doğu) yerel taşıyıcılarla yapılacak çalışmalar neticesinde HTC One için Android 4.4 ve Sense 5.5 güncellemesinin ocak ayı içerisinde başlanacağı bildirildi. Bu gelişme de ülkemiz One kullanıcılarının ocak ya da en geç şubat ayı içerisinde Android’in en güncel versiyonunu telefonlarında tecrübe edecekleri anlamını taşıyor.

HTC One Max ve One mini içinse ilerleyen günlerde ayrıntılı bilgi verilecek.

kaynak: Slashgear

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir