HTC Butterfly için Androd 4.4 Güncellemesi Çok Yakında Başlıyor

Andronova
Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

Android 4.4 KitKat’in Google tarafından yayınlanmasının akabinde 3 ay gibi bir sürede 2013 yılı amiral gemisi modeli One’ı Android 4.4 ile buluşturan HTC, One Max, One mini ve Butterfly S içinse güncelleme dağıtımına geçtiğimiz günlerde başlamıştı.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

HTC’nin Android 4.4 güncellemesi kapsamına aldığı bir diğer telefon ise Butterfly modeli olacak. 2012 yılının son çeyreğinde kullanıcılarla buluşan, dört çekirdekli Snapdragon S4 Pro işlemci ve Full HD çözünürlüklü ekranıyla dikkat çeken telefon için Facebook’ta Android 4.4 güncellemesine ilişkin HTC’ye yöneltilen bir soruda, HTC yetkilileri güncellemenin çok yakında yayınlanacağı bilgisini verdi.

Kısa süre önce ortaya çıkan ve HTC’nin 2014 yılı güncelleme dağıtım planını sergileyen bir belgede Butterfly için Android 4.4 güncellemesinin test aşamasında olduğu yazılmıştı. Güncellemenin dağıtım tarihi içinse mart-nisan dönemi notu eklenmişti. Mart ayını geride bırakırken, güncellemenin nisan ayı içerisinde Butterfly kullanıcılarına ulaşacağını belirtelim.

Ülkemizde satış işlemine devam edilen telefon için FOTA (şebeke) üzerinden dağıtılacak en güncel üretici yazılımda durum çubuğu simgelerin tamamen beyaz renge bürünmesi, verimli RAM kullanımı, daha gelişmiş bir çoklu görev yöneticisi, kablosuz yazıcı desteği, güvenlik gelişmeleri, Sense 5.5 kullanıcı arayüzünde gelişmeler, daha fazla medya etkileşimi için yeni Bluetooth profil desteği, Sense TV gelişmeleri ve daha gelişmiş BlinkFeed ana ekran uygulaması yer alacak.

HTC-Butterfly-Android-4.4-KitKat-update-confirmedkaynak: gsmarena

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak