HTC Butterfly S için Android 4.3 ve Sense 5.5 Güncellemesi Başladı!

blank

Ocak ayında One için Android 4.4 güncellemesinin dağıtımını başlatacağını bildiren HTC, yılın ikinci yarısında resmi duyurusunu gerçekleştirdiği ve teknik özellikler itibariyle HTC One’dan daha gelişmiş özellikler sunan Butterfly S için Android 4.3 güncellemesi bazı ülkelerde başlattı. Şu an için Avustralya ve Almanya’da kullanıcılara ulaştığı rapor edilen güncellemenin dağıtımı OTA (şebeke) üzerinden sağlanıyor.

teknik destek

746MB dosya boyutuna sahip olan güncelleme neticesinde telefondaki yazılım bilgiler Android 4.3 ve Sense 5.5 olurken, güncellemede birçok yenilik göze çapıyor. Telefon Sense 5.5 ile daha güncel bir arayüze kavuşurken, HTC Zoe ile oluşturulan videolar için yeni müzik seçenekleri eklendi.

Güncelleme kapsamında önemli BlinkFeed geliştirmeleri yer alıyor. Kullanıcı bundan sonra dilerse BlinkFeed ana ekran uygulamasını kapatabilecek ve ayrıca BlinkFeed’e özel RSS beslemeler eklenebilecek. Yine kullanıcı dilerse BlinkFeed’de yer alan bir makaleyi daha sonra ya da çevrim dışı okumak için kaydedebilecek.  Müzik uygulamasında arayüz güncellendi ve yerleşik müzik kanalı ile yeni sahneler eklendi. HTC yeni güncellemede ayrıca Sense TV uygulamasında da arayüzü geliştirdi ve yeni gelişmeler sağladı.

Android 4.3 ile birlikte ayrıca OpenGL ES 3.0 desteği de sunuluyor. Adreno 320 grafik birimi tarafından desteklenen yeni grafik seviyesi, oyunlardaki grafik kalitesini daha iyi yansıtmaktadır.

HTC Butterfly S için Android 4.4 güncellemesi önümüzdeki yılın ilk yarısında bekleniyor.

BUTTERFLY

kaynak: AndroidOS

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!