HTC Butterfly S için Android 4.4 KitKat Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC ocak ayı içerisinde geçtiğimiz yıl dünya genelinde yaygın olarak satışa sunduğu amiral gemisi modeli One için Android 4.4 KitKat güncellemesini başlatırken, One modeline göre daha gelişmiş özellikler sunan ancak henüz dünya genelinde yaygın şekilde satışa sunulmayan Butterfly S için de Android 4.4 KitKat’in dağıtımına resmen başladı.

teknik destek

Aralık ayı içerisinde Android 4.3 ve Sense 5.5 kullanıcı arayüzüne kavuşan Butterfly S, Android 4.4 güncellemesi kapsamında irili ufaklı arayüz değişimlerinin yanında özellikler sistem alt yapısında sağlanan gelişmeler sayesinde ciddi manada performans artışı gösterecek.

746MB dosya boyutuna sahip olan ve telefon sahiplerine FOTA üzerinden ulaşan Android 4.4 güncellemesi halihazırda Avustralya’nın yanı sıra Almanya başta olmak üzere kimi Avrupa ülkelerinde başlamış durumda. Güncelleme neticesinde durum çubuğundaki simgelerin beyaz renkte olması, verimli RAM kullanımı, daha gelişmiş bir çoklu görev yöneticisi, kablosuz yazıcı desteği, güvenlik gelişmeleri, Sense 5.5 kullanıcı arayüzünde gelişmeler, daha fazla medya etkileşimi için yeni Bluetooth profil desteği, internet tarayıcısından Flash Player’in kaldırılması, Sense TV gelişmeleri, daha gelişmiş BlinkFeed ana ekran uygulaması ve ayrıca performans artışı Butterfly S’e sunulan yenilikler oldu.

Butterfly S’in sahip olduğu özellikleri hatırlatmak gerekirse; 5-inç boyutunda 1920 x 1080p çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 1.9GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 600 işlemci, Adreno 320 grafik birimi, 2GB RAM, 16GB dahili depolama birimi, microSD kart desteği, Ultrapiksel kamera, BoomSound, HTC Zoe, suya-toza karşı dayanıklı yapı ve 3.200mAh kapasiteli batarya.

htc-butterfly-s-update

kaynak: phonearena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!