HTC, Butterfly s ve Desire 600 Tanıtımları İçin Davetiye Göndermeye Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Kısa süre önce sona eren Computex 2013’te en prestijli ödüle HTC One ile layık görülen Tayvanlı üreticinin önümüzdeki hafta yine Tayvan’da bir etkinlik düzenleyeceği anlaşıldı. Davetiyelerin basın mensuplarına dağıtımına başlanırken, etkinliğin dikkat çeken tanıtımı Butterfly s olacak. Ayrıca mayıs ayında resmiyet kazanan ancak hakkında şu ana kadar somut olarak herhangi bir yerde görünmeyen Desire 600 de etkinlik kapsamında kullanıcıların beğenisine sunulacak.

Andronova

Dört çekirdekli ve aynı zamanda çift SIM kart desteği sunan HTC Desire 600’ün teknik özelliklerine buradan göz atabilirsiniz. 18 Haziran’da tanıtımı gerçekleşecek Butterfly s cephesine göz attığımızda ise serinin ikinci telefonu karşımıza çıkacak. İlk telefon olan HTC Butterfly, dünyanın Full HD ekrana sahip ilk telefonu olarak lanse edilmişti. Sadece belirli bölgelerde raflardaki yerini alan telefon, 2013 yılından itibaren dünya genelinde yaygınlık göstermeye başladı.

Butterfly s modelinde de muhtemelen aynı strateji benimsenecek. Telefon uzun bir süre ilk aşamada uzak doğu ülkelerinde satışa sunulacak ve daha sonra ise Avrupa ve Amerika kıtalarından boy gösterecek.

Butterfly s için iddia edilen teknik özelliklere göz attığımızda HTC One’a benzer detaylar görüyoruz. Qulacomm cephesinden dört çekirdekli Snapdragon 600, 2GB RAM, ultrapiksel kamera, 5-inç boyutunda Full HD ekran, 32GB dahili depolama birimi, Sense 5, Android 4.2 ve stereo hoparlörler. Butterfly modelinde batarya ve dahili hafıza noktasında yoğun eleştiri alan HTC’nin Butterfly s’de ise bu sorunları çözüme kavuşturması bekleniyor. Butterfly s’in tanıtımıyla birlikte HTC bazı bölgelerde iki amiral gemi modeli ile rekabete dahil olacak.

kaynak: AndroidAuthority

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın