HTC, Değişim ve One Max için Kolları Sıvadı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mayıs-haziran döneminde One satışlarının iyi seyretmesi ile ikinci çeyrek mali raporunda iyileşmeler gözlenen HTC’nin üçüncü çeyrek beklentisinde ise ilk çeyrekte olduğu gibi hayal kırıklığı yaratması bekleniyor. Yılın son çeyreğine gelindiğinde One Max modeli ile 2013 ürün portföyünü tamamlayacağı (en azından üst seviyede) anlaşılan Tayvanlı üretici, 5.9-inçlik modelinin yanı sıra şirketin yeni reklam yüzü ve aynı zamanda Iron Man serisinden hatırladığımız Robert Downey Jr. ile HTC’deki yeni değişimin ipuçlarını vermeye başladı.

teknik destek

YouTube, Instagram ve Vine üzerinden yayınlanan videoda “Değişim için burada” ve “Mutlu telefon şirketi” sloganlarına vurgu yapılırken, çok yakında büyük şeylerin gerçekleşeceği bildiriliyor. Buradaki “büyük şey” son zamanlarda hakkındaki sızıntılara sıklıkla rastladığımız One Max modelinden başkası değil.

5.9-inçlik dev ekranlı telefonu ile yeni bir platforma merhaba diyecek olan üreticinin elde edeceği satış başarısı dördüncü çeyrek mali tablosunda etkin rol oynayacak. Samsung’un Galaxy Note serisi ile rekor satışlar elde ettiği platformda Sony ve LG’nin de iddialı modelleri karşısında One Max’ın nasıl bir performans sergileyeceği merak konusu.

One Max’ın lansmanı için eylül ayının ilk haftasında gerçekleşecek IFA Berlin etkinliği işaret ediliyor. Telefonun sızdırılan son görsellerine ve bahsi geçen teknik özelliklere buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

nVm0DC4A47w” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ilgili>> AndroidCentral

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın