HTC Desire 610 için Android 4.4.2 Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC‘nin MWC 2014 etkinliğinde resmen duyurduğu yeni akıllı telefonu Desire 610 için Android 4.4 KitKat ve Sense 5.5 güncellemesini resmen başlattı. İlerleyen haftalarda ülkemizde satışa sunulması planlanan telefon için en güncel Android sürümü OTA üzerinden dağıtılıyor.

teknik destek

2.14.401.6 sürüm numarasına sahip yazılım aynı zamanda Desire 610’a Sense 5.5 kullanıcı arayüzüne ilişkin gelişmeler de getiriyor. Kademeli olarak dağıtılan güncellemenin kısa süre içerisinde tüm telefon sahiplerine ulaşması bekleniyor.

Güncelleme içeriğinde durum çubuğu simgelerin tamamen beyaz renge bürünmesi, verimli RAM kullanımı, daha gelişmiş bir çoklu görev yöneticisi, kablosuz yazıcı desteği, güvenlik gelişmeleri, daha fazla medya etkileşimi için yeni Bluetooth profil desteği, Sense TV gelişmeleri ve daha gelişmiş BlinkFeed ana ekran uygulaması gibi yenilikler yer alacak.

Son olarak Desire 610’un özelliklerinden söz edecek olursak; 4.7 inç büyüklüğündeki qHD (960×540) çözünürlüğünde ekran, 1.2 GHz hızında çalışan dört çekirdekli Snapdraon 400 yongaseti, 1GB RAM, 8GB dahili depolama alanı, 64GB’ye kadar microSD kart desteği, 8MP arka ve 1.3MP ön yüz kamera, 4G LTE ve 2.040mAh batarya.

desire 610

kaynak: tuttoandroid

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın