HTC Desire 820 64 Bit Destekli Olacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC Desire 820 ile Android tarafında ilk 64 bit destekli marka olmak için kolları sıvadı. Henüz Apple dışında 64 bit ürüne sahip marka olmasa da HTC ilklerden olmak için ufak bir reklam yayınladı. İddiaya göre 8 çekirdekli 64 bit cihaz Android piyasasının bu konuda ilki olacak.

Andronova

Weibo ‘nun sayfasına konan fotoğrafta; cihazın ön kamerası, yakınlık sensörü ve yuvarlatılmış metalik mavi çerçevesi gözüküyor. 8 çekirdekli işlemci cihazın orta-üst düzeye konumlandırılacağını, sene başında duyurulan giriş seviye 64 bit telefonlardan olmayacağını belli ediyor. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 615 (8 tane Cortex A53 işlemci) ile gelmesi beklenen telefon, Adreno 405 GPU kullanacak.

Bir önceki söylentiye göre HTC A11 kodlu cihaz, Snapdragon 410 işlemci (4 çekirdekli A53 işlemci) ve Adreno 306 ile gelecekti. Fakat belki A11 giriş seviye 64 bit olarak tanıtılabilir. 4 Eylül’de HTC’nin tanıtımı ile birlikte özellikler ve fiyat ortaya çıkacak. Sizce 64 bit, mobil cihazlar için gerekli mi?

HTC 64 bit

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın