HTC Desire ve HTC Legend’e Root erişimi

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

HTC Root erişimi için kullanılan yardımcı programlara dikkat edelim. Yapılan işlemle cihazın açılmayacak duruma gelme olasılığı var.

Sponsorlu reklam

Android için çıkan ilk hack metodu olan root yapmayı, sizlere daha önceki yazılarımızda Nexus One için işlemci hızlandırma ile alakalı yazımızda bahsetmiştik. Şimdi ise hackerlar, daha bir çoğumuzun eline dahi geçmeyen HTC Desire ve HTC Legend için root yapmayı başardılar.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Root sayeside deneyimli kullanıcılar Android telefonlarına tam erişime ve diğer kullanıcılarda bulunmayan imkanlara sahip olacaklar. Hackerlar şimdilik bu konu hakkında detayları, kullanıcıların sorun yaşayabileceği için vermeme görüşündeler. Ancak önümüzdeki haftalarda ayrıntıların geleceği belirtiliyor.
Umarız özellikle HTC Desire’da root yapmak en kısa zamanda bizlere de nasip olur.

Sponsorlu reklam

HTC Root erişimi

Root erişiminin yararları olduğu kadar zararları da oluyor. Örnek güvenlik zafiyeti oluşturduğu gözlenmekte. Bir nevi cihaza ulaşan kişiye daha fazla yetki vermiş oluyorsunuz. Kapalı sistemler her zaman daha güvenlidir.

Erişim verdiğiniz cihazın güvenliğinden en az korumu uygulaması kurarak sağlanması gerektiğini belirtelim. Uzman yardımına ihtiyacınız olursa bizimle iletişime geçmeniz için öneri bir numaramız yazı içerisinde yer alıyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Root programı kullanımı

İşlemlerde izlenilen adımlar bazen cihazın modeline göre değişiyor. Bundan dolayı modelle arama yapmanızı öneririz. Açılan ara kapının korunması için işlemlerden sonra ne gibi önlemler alabileceğinizi araştırın.

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak