HTC J Butterfly’ın Halefi Twitter’da Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Yakın zamanda One mini 2 ile bir kez daha tüketicilerin huzuruna çıkmaya hazırlanan HTC‘nin üzerinde çalıştığı bir başka akıllı telefon daha ortaya çıktı. 2012 yılında Japonya ve diğer Asya ülkeleri için tanıtılan, Amerika’da ise Droid DNA ismiyle satışa sunulan J Butterfly’ın devam modeline ait bir görüntü mobil dünyasını fenomeni @evleaks tarafından Twitter’da yayınlandı.

teknik destek

J Butterfly’ın tasarımını devam ettiren ikinci nesil J Butterfly akıllı telefonda alt ve üst bölümde BoomSound hoparlörler yer alacak. Alt bölümde HTC logosunun konumlandırıldığı akıllı telefonda (ilk modelde ön bölümde logo yer almıyordu) Full HD çözünürlüklü bir ekranın yer alması bekleniyor. 2012 yılının son çeyreğinde tanıtılan J Butterfyl modeli hatırlanacağı üzere 1080p ekranlı ilk telefonlardan biri olmuştu. İki yıl sonra tanıtılacak modelde Quad HD ekran kullanılır mı bilinmez ancak, Tayvanlı üreticinin 2K çözünürlüklü ekranı ilk olarak One M8 Prime modelinde kullanacağı iddia ediliyor.

Kalın çerçevesiyle dikkat çeken ikinci nesil J Butterfly modelde sanal butonların yer alması bekleniyor. Sanal butonların eklenmesiyle alt bölümde kullanılmayan geniş alan tasarım noktasında eleştirilerin hedefinde olacaktır.

Ekran boyutunun 5.2-inç seviyesine yükseltilmesi bekleniyor. Qualcomm Snapdragon 801 işlemci, Android 4.4, Sense 6.0, 2GB RAM, 16GB depolama, microSD kart desteği telefonda yer alması muhtemel özellikler şeklinde sıralanıyor. Çift kamera taşıyıp taşımadığı henüz bilinmeyen üst seviye akıllı telefonda yüksek olasılıkla Ultrapiksel sensöre yer verilecek.

HTC-J-Butterfly-2

kaynak: phandroid

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!