HTC M8 Ace İlk Defa Görüntülendi

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Mobil dünyasındaki yoğun gündeme rağmen kendisine yer bulan cihazlardan biri de M8 Ace. İlk bilgileri @evleaks tarafından kamuoyuyla paylaşılan üst düzey telefonun 3 Haziran’da Çin’de tanıtılması bekleniyor. Tanıtım tarihine sayılı günler kalan M8 Ace ilk defa görüntülendi. Telefonun ortaya çıkan görüntüleri tasarım detaylarının tümünü gün yüzüne çıkarırken, M8 Ace’in önden  One M8’i, kavisli arka tasarımın ise Desire modellerini anımsattığını söyleyebiliriz.

One M8’deki metal tasarımın aksine M8 Ace modelinde plastik yapılı bir malzemeye yer verilecek. Tayvanlı üretici bu sayede maliyetleri daha da düşürerek agresif bir fiyat oluşturmanın hesaplarını yapıyor. Maliyeti düşürecek tek unsur kasa yapısı olmayacak. M8 Ace’de ayrıca çift kamera yerine 13MP çözünürlüklü standart bir sensöre yer verilecek.

M8 Ace’yi One M8’den üstün kılacak özellik ise işlemcisi olacak. One M8’de Snapdragon 801’in 2.3GHz’de çalışan MSM8974AB birimini kullanan HTC, plastik kasalı M8 Ace’de ise 2.5GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli MSM8974AC sürümünü kullanacak.

4 farklı renkte satışa sunulacak akıllı telefonda ekran boyutu henüz netlik kazanmış değil, kimi kaynaklar 4.7, kimisi ise 5.0-inç ekranı ön plana çıkarıyor. Ancak ekran çözünürlüğü Full HD seviyesinde olacak.  Telefonda ayrıca 2GB RAM, 16GB depolama, hafıza kart desteği, BoomSound hoparlör, 2.600mAh kapasiteli pil, Android 4.4 ve Sense 6.0 yer alacak.

1234567

kaynak: tuttoandroid

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir