HTC M8 Cephesinde Yeni Gelişmeler: İlginç ve Bir O Kadar Şık Kılıf ve Google Play Edition Sürümü

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC M8’in tanıtılmasına birkaç hafta kaldı ancak telefona ait tasarım ve teknik özelliklerin tümü şimdiden biliniyor. Geçtiğimiz günlerde sızdırılan 12 dakikalık inceleme videosunda birçok özelliğini öğrendiğimiz HTC M8’in, etkinlik tarihi yaklaştıkça yeni detayları ortaya çıkıyor.

teknik destek

Telefon hakkında oldukça fazla sayıda paylaşımda bulunan Evleaks bu defa Yeni One’nın yine etkinlikte tanıtılmasını beklediğimiz kılıfını ortaya çıkardı. Benzersiz bir kılıf tasarım ve özelliği sunan çevirmeli kılıf, Samsung ve LG’nin Flip kılıflarını anımsatabilir, ancak Güney Koreli üreticiler kapak kapatıldığında bazı bilgileri görüntülemek için ön bölümde küçük bir pencereye yer veriyor. HTC’nin duyuracağı kılıfta ise durum farklı. Üst bölümde saat alt bölümde ise hava durumu bilgilerini gösteren renkli delikler tasarlanarak farklı bir kılıf yapısı ortaya koyan HTC; muhtemelen çağrı, mesaj, mail ve diğer bildirimleri de yine kılıf üzerinde görüntüleyecek. Kılıflar ayrıca farklı renk seçeneklerine de sahip olacak.

HTC M8’e ilişkin bir diğer gelişme ise Google Play Edition ihtimali üzerine. Evleaks’e göre Yeni One’ın da selefinde olduğu gibi Google Play Edition sürümü olacak. Yeni One GPe muhtemelen haziran ayında gerçekleşecek Google I/O 2014 etkinliğinde karşımıza çıkacak.

5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD ekran, 2.36GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AB işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama, microSD kart desteği, sanal butonlar, 5 Ultrapiksel çözünürlüklü arka kamera (çift kamera), BoomSound ses teknolojisi, Android 4.4 KitKat ve Sense 6.0 kullanıcı arayüzü 25 Mart’ta tanıtılacak telefonun öne çıkan özellikleri olacak.

htcm8caseleakaam

the_all_new_htc_one_flip_cover_three_colors_evleaks

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!