HTC M8 Cephesinden Detaylar Gelmeye Devam Ediyor!

Andronova

24 Şubat’ta Barcelona’da gerçekleşecek Mobil Dünya Kongresi’nde dikkat çekecek bir diğer akıllı telefon HTC’nin yeni nesil amiral gemisi M8 olacak. Telefon hakkında uzun süreden beri çeşitli iddialar ortaya atılırken, özellikle Evleaks tarafından da bazı bilgiler gelmekte.Evleaks söz konusu bilgilere bir yenisini daha ekledi ve M8’de yer bulacak iki adet duvar kağıdını Twitter hesabından paylaştı.

HTC One’da yer alan duvar kağıtlarında olduğu gibi zengin bir renk içeriği sunan duvar kağıtları 2.160 x 1920p çözünürlüğe sahip ve 1080p ekrana sığacak şekilde tasarlanmış. Bu durum da HTC M8’de Full HD çözünürlüklü ekranın varlığını bir kez daha teyit etti. Hatırlanacağı üzere bir süre önce Tayvanlı üretici telefonun Kullanıcı Ajan Profilini (UA Prof) yayınlamış ve bu profilde telefonda Full HD ekranın varlığını resmen onaylamıştı.

Duvar kağıtlarının yayınlanmasıyla beraber M8’de yer alacak Sense 6 kullanıcı arayüzüne ilişkin somut ilk detay da gelmiş oldu. HTC’nin Android tarafındaki en iyi kullanıcı arayüzü olarak gösterilen Sense’in 6. versiyonunda neler sunacağı birçok kesim tarafından merak ediliyor.

Son olarak telefon yer alması beklenen özelliklere değinecek olursak; 5 ya da 5.2-inç boyutunda 1080p çözünürlüklü Super LCD ekran, sanal butonlar, dört çekirdekli Snapdragon 800 MSM8974AB işlemci, 3GB RAM, 16GB depolama, microSD kart desteği, parmak izi tarayıcısı, Ultrapiksel kamera, çift LED flaş, metal kasa, Android 4.4.2 işletim sistemi.

Duvar Kağıtlarını alt bölümde yer alan linklerden indirebilirsiniz.

  • HTC M8 duvar kağıdı 1
  • HTC M8 duvar kağıdı 2

Be3VUHNCUAARxezBe7GnQVCQAAMexA

kaynak: androidandme

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir