HTC M8 Cephesinden Görüntüler Gelmeye Devam Ediyor!

media 15602

HTC’nin 2014 yılı tepe modelini kullanıcılarla buluşturmasına sayılı haftalar kaldı. Gelen haberlere göre telefon mart ayı içerisinde New York’ta düzenlenecek bir etkinlik kapsamında tanıtılacak. Tanıtım tarihi yaklaştıkça yeni görsellerin ortaya çıkması devam ederken, sızdırılan yeni fotoğraflar bir süre önce yayınlanan ve HTC tarafından sahte olduğu bilgisi verilen görüntüyle paralellik gösteriyor.

Andronova

Tek fark sadece çift LED flaş da karşımıza çıkıyor. Önceki görselde flaşlar için çift delik açılmıştı, yeni görselde ise iki flaş da tıpkı iPhone 5’te olduğu gibi daha geniş bir deliğe sağdırılmış durumda. Sızdırılan yeni görsellerde ayrıca çift kamera ve sanal butonlar bir kez daha karşımıza çıkarken, söz konusu iki özelliğin de artık kesinleştiğini söyleyebiliriz.

Önümüzdeki ay tanıtılacak HTC M8’de yer alması beklenen diğer özellikler ise; 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 MSM8974AB, Adreno 330 grafik birimi, 2GB RAM, Android 4.4.2 işletim sistemi, Sense 6.0 kullanıcı arayüzü, BlinkFeed ana ekran uygulaması, 16GB dahili depolama, microSD kart desteği, Ultrapiksel kamera, 5MP ön kamera ve en az 2.900mAh kapasiteli pil şeklinde sıralanıyor.

1

2

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın