HTC, M8 (One 2) Modeliyle Sanal Butonlara Geçiş Yapmaya Hazırlanıyor!

blank

HTC‘nin bir sonraki üst seviye akıllı telefonu olması beklenen M8 modelinde önemli bir değişimin yaşanacağı bildiriliyor. HTC ile yakın ilişkiler içerisinde olan ünlü ROM geliştiricisi LlabTooFeR Tayvanlı üreticinin M8 modeliyle birlikte sanal buton kullanımına geçeceğini bildirdi. Son olarak Sony ve LG‘nin de geçtiğimiz yıl geçiş yaptığı sanal butonlar Android 4.0 (Galaxy Nexus) ile mobil dünyasında yer edinmeye başlamıştı. One serisinde alt ve üst bölüme konumlandırdığı BoomSound hoparlörlerin telefonu olması gerekenden daha büyük göstermesinden dolayı HTC kapasitif butonları ekrana taşıyarak uzunluğa bir nebze olsun çözüm getirecek. HTC’nin de katılacak olmasıyla Android tarafında sanal buton furyasına geçiş yapmayan bir tek Samsung kaldı herhalde.

teknik destek

Ünlü ROM geliştirici HTC M8’de Android Revolution HD ekibinin aksine Snapdragon 800 işlemcisinin yer alacağını iddia ediyor. Snapdragon 805’in geliştirme ve üretim çalışmaları henüz devam ediyor ve mart/nisan gibi yaygın olarak kullanılabilecek, bu da işlemcinin yaz/sonbahar dönemi telefonlarında yer alacağı anlamına geliyor. HTC M8’de yer alması beklenen diğer özelliklere alt bölümden göz atabilirsiniz.

buttons1

HTC M8 özellikler:

İşlemci : 2.3GHz’de çalışan Qualcomm Snapdragon 800

Yazılım: Android 4.4 ve Sense 6

Ekran : 5 “FullHD 1080p Super LCD ekran

ROM : 16GB + microSD kart

RAM : 2GB

Kameralar : 4 UltraPiksel / 2.1MP

Pil : 2700-3000mAh arasında

Kablosuz özellikler : WiFi 802.11 a / ​​b / g / n / ac, Bluetooth 4.0, NFC, kızılötesi bağlantı noktası (HTC TV)

kaynak: llabtoofer.com

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!