HTC M8’in Basın Görselleri Sızmaya Devam Ederken, Tasarım Netleşiyor!

25 Mart’ta Londra ve New York’ta düzenlenecek etkinlikler kapsamında tanıtılacak HTC M8’e ilişkin sızıntılar hız kesmenden devam ediyor. Telefona hakkında en kapsamlı bilgileri internet ortamına servis eden mobil dünyasının bir numaralı güvenilir sızıntı kaynağı Evleaks, HTC M8’in altın rengi seçeneğinin basın görselinin ardından bu defa gri ve gümüş renklerin de basın görsellerini Twitter hesabından paylaşarak telefonun sunacağı tasarımı net bir şekilde gün yüzüne çıkarmış oldu.

Andronova

HTC M8’in basın görselleri uzun bir süredir internet ortamına servis edilen fotoğrafları doğrular nitelikte. Arka bölümde henüz işlevi tam olarak anlaşılamayan ikinci bir kamera, ana kameranın yanında farklı renklerde çift LED flaş ve orta bölümde HTC logosu telefonun arka bölümünde yer alan ayrıntılar.

Evleaks’in “Yeni One” olarak tanımlandığı HTC M8’in ön bölümünde ise alt ve üst bölüme yerleştirilen BoomSoun hoparlörler, daha ince ekran çerçevesi, yine alt bölümde HTC logosu ve ekrana konumlandırılan sanal butonlar dikkat çeken ayrıntılar. Telefonun özellikler alt bölümünde BoomSound hoparlör, HTC logosu ve bunlara sanal butonlar da eklendiğinde bu bölümde kullanıcının faydalanamayacağı geniş bir çerçeve yer alacak. Xperia Z1’de eleştirilen kalın çerçeve görünüşe bakılırsa Yeni One’da da eleştiri oklarının hedefinde olacak.

Kırmızı ve mavi renk seçeneklerinin de mevcut olacağı yeni nesil akıllı telefonda; 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super LCD ekran, 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 MSM8974AB işlemci, 2GB RAM, Android 4.4 KitKat işletim sistemi, Sense 6.0, 5MP ön kamera ve Ultrapiksel kameranın yer alması bekleniyor.

123

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.