HTC One 2 (M8) Lansmandan Evvel Satışa Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Milyar dolarlık firmalar telefonların lansman tarihleri ile ilgili büyük hatalara düşebiliyorlar. Özellikle Android dünyasında lansmanda gördüğümüz bir telefona rastlamak son zamanlarda büyük bir başarı haline geldi. Geçtiğimiz yıl LG G2, Bu yıl LG Nexus 5, Galaxy S5 ve nihayet HTC One 2. Bu telefonların lansmanlarından evvel her türlü bilgilerine ulaşmış ve telefonların görsellerini lansman öncesinde görebilmiştik. Hatta Galaxy S5’in benchmark ve kamera testlerini de lansmandan önce izleyebilmiştik.

teknik destek

HTC tarafında ise One 2 daha çıkmadan resmen ziyan edildi diyebiliriz. Lansman tarihini 25 Mart olarak açıklayan HTC henüz telefonu çıkartmadan bir kullanıcı ebay üzerinden One 2’yi satışa sundu. Bu satışın kimin tarafından ne şekilde gerçekleştirildiğini tabii ki bilmiyoruz ama Tayvan’ın en büyük teknoloji şirketine bu duruma düşmek gerçekten yakışmadı. Zaten geçtiğimiz günlerde bir HTC çalışanının oğlu olduğu bildirilen bir kullanıcı One 2 ile ilgili tüm detayları youtube üzerinden bizlerle paylaşmıştı. Bu videoyu izlemediyseniz mutlaka izlemenizi tavsiye ediyorum.

16MPb6aUid0″ width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

ebay üzerinden satılan telefona buradan ulaşabilirsiniz. Verizon GSM şirketi için üretilmiş telefon 499 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulduğunu görüyoruz. Bu fiyat etiketinin gerçeği ne kadar yansıttığını bilmiyoruz ama 499 dolarlık bir fiyata bu telefon sahip olursa çok fazla satış rakamına ulaşabileceğini düşünüyorum. HT One 2’nin kutu arkasında yazan özelliklerinde ise Snapdragon 801 sürprizi var. Bu 801 Xperia Z2’de kullanılan 801 yani Galaxy S5 bu anlamda halen liderliğini sürdürmekte. İşte satış çıkartılan HTC One 2’nin hiç açılmamış kutusu!

htc-one-1

 • 32 GB hafıza ve 128 GB kadar MicroSD kart desteği
 • 1920x1080p 5 inç IPS Ekran
 • HTC BoomSound ile stereo hoparlör
 • f/2.0 28mm Geniş Açı Lens ile UltraPiksel “Duo” Kamera
 • Odak için bekleme süresi yok
 • HTC Zoe
 • Full HD Video Kaydı (Bu telefonun en zayıf tarafı)
 • Editörün Notu: Pil konusunda bir bilginin bulunmaması bu telefonun sanki HTC tarafından sızdırıldığı düşüncesini bende oluşturdu. Bu konudaki fikrinizi lütfen bizlerle paylaşır mısınız?

  Kaynak: geeky-gadgets

  teknik destek

  Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir