HTC One 2 (M8) Wi-Fi Sertifikası Alırken Ortaya Çıktı!

blank

HTC‘nin önümüzdeki yıl şubat ayında tanıtması beklenen yeni amiral gemisi One 2 (HTC M8 olarak da bilinir) cephesin bir gelişme daha su yüzüne çıktı. Wi-Fi sertifikası alırken bazı belgelerde ortaya çıktığı tespit edilen One mini modeli geçtiğimiz hafta HTC ve Nokia arasında devam eden patent davasında Yüksek Mahkeme hakimi tarafından varlığı doğrulanmış ve HTC cephesinden bu duruma herhangi bir itiraz gelmemişti.

teknik destek

Dual band Wi-Fi desteği sunduğu görülen telefon 2.4 GHz ve 5.6 GHz bant genişlikleri kriterlerini başarıyla yerine getirirken, HTC One 2 ayrıca a,b,g,n ve ac olmak üzere 802.11 standardının tüm varyantlarını destekleyecek. Yine elde edilen belgeden telefonun tek ve çift SIM kartlı versiyonlarının da olacağı doğrulanıyor.

Daha önce AnTuTu kriter testinde ortaya çıkan ve bu bilgilerde M8’in 2.3GHz frekans hızında çalışan dört çekirdekli Snapdragon 800 (AB ya da AC sürümü olabilir) işlemcisinden güç aldığı grafik birimi tarafında ise Adreno 330‘ın yer aldığı görülmüştü.

Telefonun yazlım tarafında Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve Sense 6 kullanıcı arayüzü yer alacak. 5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü yeni nesil LCD ekranla donatılacak telefon HTC One’da olduğugibi alüminyum kasadan oluşacak. Gelen bilgilere göre HTC’nin ultrapiksel kamera teknolojisinin yeni nesil telefonunda da sergileyeceğini gösteriyor. Daha önce sızdırılan ve M8 olduğu öne sürülen fotoğraflara alt bölümden göz atabilirsiniz.

phpneuxxg

php1sxk0g

kaynak: pocket-lint

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!