HTC One E8 Yeni Pazarlarda Satışa Sunulabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

HTC One M8’i rakiplerinden daha pahalı yapan alüminyum kasasıdır. Tayvanlı üretici özellikle uzak doğuda kullanıcıların daha fazla ilgi göstermesi adına One M8’in plastik kasa ve çift kameradan yoksun modelini bir süre önce duyurdu. İlk olarak Çin’de satışa sunulan plastik kasalı One E8 24 Temmuz’dan itibaren Tayvan’da satışa sunulacak.

Tayvanlı kaynaklara göre HTC yılın son çeyreğinde satış hacmini artırmak ve premium telefonlardaki yaşam döngüsünün kısalmasına bağlı olarak One E8’i birçok pazarda kullanıcılarla buluşturabilir.

Aslında bu yönde bir hamle HTC’den bekleniyordu, zira şirketin yeni telefonu E8 Rus kaynaklara göre 530€ fiyatla önümüzdeki haftalarda satışta olacak. One M8 ile One E8’in Avrupa fiyatları arasında 110€ ‘luk bir farkın olması bekleniyor.

One E8’de 5-inç büyüklüğünde Full HD çözünürlüklü Super LCD3 ekran, 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 801AC işlemci, 2GB RAM, 16GB depolama, hafıza kart desteği, 13MP çözünürlüklü arka kamera, 5MP ön kamera, Android 4.4 KitKat, Sense 6.0 ve 2.600mAh kapasiteli pil bulunuyor.

1234

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir