HTC One için 205MB Boyutunda Yeni Bir Güncelleme Dağıtımı Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Ocak ayı içerisinde One modeli için Android 4.4.2 KitKat güncellemesini dünya genelinde başlatan HTC, yeni nesil amiral gemisini duyurmaya sayılı günlerin kaldığı şu süreçte HTC One namı diğer HTC M7 için Avrupa’da yeni bir güncelleme başlattı.

Andronova

4.19.401.11 sürüm numarasına sahip güncelleme dosyası 205MB boyutunda ve kullanıcılara FOTA (şebeke) üzerinden sağlanıyor. Yeni güncelleme neticesinde, ocak ayında dağıtılan Android 4.4.2’de oluşan hataların tümü giderilirken, özellikle Wi-Fi bağlantısında yaşanan sıkıntılar birçok kullanıcı tarafından rapor edilmişti.

Wi-Fi bağlantı sorunun çözüme kavuşturulmasının yanında yönlendirici için desteklenen cihazların yelpazesi genişletildi. Güncelleme neticesinde daha kararlı bir yapıya bürünen HTC One için yayınlanan son güncellemeyi Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım güncellemesi bölümünde kontrol edebilirsiniz.

HTC cephesinden bir süre önce sızdırılan belgelerde telefonun 2014 yılı boyunca güncelleme desteği alacağı bildirilmiş ve söz konusu destek içerisine Yeni One’da karşımıza çıkacak Sense 6.0 kullanıcı arayüzü dahil edilmişti.

m7-kk-final

kaynak: Androidcentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.