HTC One için Android 4.2.2 Güncellemesi Avrupalı Kullanıcılara Ulaştı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin geçtiğimiz günlerde ilk olarak Tayvan’de ve akabinde Güney Asya’daki bazı ülkeler için başlattığı Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesi Avrupa’daki birçok ülkede kullanıcılara ulaştı. 417MB boyutunda olan güncellemenin yüklenmesi için 1.48MB boyutunda bir ön güncelleme kullanıcılara ulaşıyor.

teknik destek

Rusya, Danimarka, Gürcistan, Norveç, İsveç, Romanya, Sırbistan, İngiltere ve Finlandiya’da kullanıcılara ulaştığı rapor edilen güncelleme kapsamında sunulan yeniliklere bir kez daha değinecek olursak; widget panelinin yeniden düzenlenmesi, başlatıcı çubuğunda sağlanan gelişmeler, kilit ekrana widget desteği, home butonuna gelişmiş düzeyde özellikler kazandırılması, birçok kullanıcının tepkisini çeken siyah çubuğun kaldırılabilir olması, durum çubuğunda yüzdeli pil simgesi, geliştirilen hızlı ayarlar menüsü ve ultrapiksel kamerada sunulan gelişmeler.

“Ayarlar> Hakkında> Yazılım güncellemeleri> Şimdi kontrol et” sekmesinden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Söz konusu güncellemenin ülkemiz kullanıcılarına da kısa süre içerisinde ulaşması bekleniyor. Güncelleme esnasında herhangi bir sorunla karşılaşmamak için yazılım yüklemesini Wi-Fi üzerinden yapmanız önerilirken, şarj oranınızın yeterli seviyede olmasına dikkat edin.

kaynak: Androidandme

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir