HTC One için Android 4.2.2 ve Sense 5.1 Güncellemesi Haziran Ortasında Dağıtılacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC One için Android 4.2.2 güncellemesi ve beraberinde getireceği yenilikler, HTC telefonları için oluşturdukları özel romlarla sıkça gündeme gelen Android-Revolution ekibi tarafından ortaya çıkarılmıştı. Geliştirici ekip resmi güncellemenin dağıtımı için haziran sonunu işaret ederken, güncellemenin beklenen daha önce kullanıcılara sunulacağı haberi ise Rusya’dan geldi.

teknik destek

HTC Rusya Başkanı Kormiltsev Andrey, Twitter hesabı üzerinden güncellemenin dağıtımına haziran ortasında başlanacağını bildirdi. OTA üzerinden dağıtımı gerçekleşecek güncellemenin birkaç gün içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor. Android 4.2.2 ve Sense 5.1 güncellemesi ile telefona ne gibi yeniliklerin sunulacağına buradaki haberimizden göz atabilirsiniz.

Sahip olduğu tasarım, kullanılan malzeme ve sunduğu yenilikçi gelişimlerle birçok kesim tarafından yılın en iyi telefonlarından biri olarak gösterilen HTC One, satışlara başladıktan sonra tedarik noktasında bazı sıkıntılar yaşamış ve piyasaya beklenen bir ay daha geç çıkmıştı. Söz konusu olumsuz gelişme Tayvanlı üreticinin birinci çeyrekte elde ettiği kâr oranını etkilemiş ve şirket son yılların en düşük gelirini elde etmişti.

media 2979

Neyse ki kara bulutlar kısa süre içerisinde dağıtılırken, telefon geçtiğimiz haftalarda 5 milyon satış rakamına ulaştı. Yoğun talep nedeniyle üretim kapasite iki katına çıkarılan telefonun ikinci çeyrek sonunda elde edeceği satış rakamı ise merak uyandırıyor.

kaynak: GSMArena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın