HTC One için Android 4.3 Güncellemesi Bu Hafta Dağıtıma Sunuluyor

blank

HTC One kullanıcıları için meraklı bekleyiş nihayet sona eriyor ve Tayvanlı üretici uluslararası arenadaki amiral gemisi modeli için Android 4.3 güncellemesine bu hafta içerisinde başlayacağını duyurdu. Şirket böylece Android 4.3 güncellemesinin dağıtımını gerçekleştiren ilk üretici olacak (Galaxy Note 3 kutudan Android 4.3 ile çıktı).

teknik destek

HTC Amerika Başkanı Jason Mackenzie resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada Droid DNA ve HTC One taşıyıcı versiyonlar içinse çalışmaların aralıksız sürdüğünü ve güncellemenin yılsonundan önce sunulacağını bildirdi.

Şirket yöneticisi güncellemenin Avrupalı kullanıcılara ne zaman dağıtılacağı noktasında herhangi bir açıklama yapmadı ancak daha önceki açıklamalar, Avrupalı kullanıcıların da güncellemeye aynı dönemde sahip olacağı şeklindeydi.

Android 4.3 güncellemesi ile Ultrapiksel kamera deneyimi daha ileri bir noktaya taşımak isteyen HTC özellikle daha iyi bir karanlık ve düşük ışık çekimi sunma hedefinde. Bunun yanı sıra OpenGL ES 3.0 desteği kazanacak Andreno 320 grafik yongası ile oyunlarda da iyi bir grafik performansı yakalanacak. Güncelleme kapsamında yer alacak diğer yenilikler ise dağıtımla birlikte netleşecek.

htc one, android 4.3

ilgili>> AndroidanMe

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!