HTC One için Android 4.3 Güncellemesinin Dağıtımına Resmen Başlandı!

blank

HTC One için eylül ayı içerisinde beklenen güncellemenin dağıtımına nihayet resmen başlandı. Amerika’da başlayan güncelleme eş zamanlı olarak HTC’nin anavatanı Tayvan’da da başladı. 512MB boyutunda olan güncelleme kullanıcı arayüzünü doğrudan ilgilendiren yenilikler getirmese de, altyapıda önemli yenilikler içeriyor.

teknik destek

Android 4.2.2 ile Sense kullanıcı arayüzüne eklenen yüzdeli batarya simgesi yeni bir şekil alırken, video ve düşük ışık koşullarında fotoğraf çekimlerinde renk kontrastında gelişmeler dikkat çekiyor. Hatırlanacağı üzere bazı One kullanıcıları kamera tarafındaki olumsuzluğu birçok forum sitesinde gündeme getirmiş ve HTC’de gelişmeyi doğrulayarak en kısa süre içerisinde güncelleme ile düzeltileceğini bildirmişti.

Android 4.3’te asıl dikkat çeken yenilikler ise daha ileri seviye güvenlik önlemleri, OpenGL ES 3.0 ile yeni bir grafik seviyesi ve düşük enerjili Bluetooth Smart desteği oldu.

htc-one-android-4.3-llabtoofer

Android 4.3 güncellemesinin birkaç hafta içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor.

XDA-4.3-Update

ilgili>> AndroidAuthority

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!