HTC One için Android 4.3 ve Sense 5.5 Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Ulaştı!

blank

HTC  ekim ayı içerisinde yayınladığı bildiri ile One için Android 4.3 ve Sene 5.5 güncellemesini EMEA (Avrupa, Afrika, Orta Doğu)bölgesinde başlandığını ve söz konu güncellemenin dağıtımın kasım ayında da devam edeceği belirtilmişti. Halihazırda birçok ülkede kullanıcılara ulaştığı rapor edilen Android 4.3 güncellemesi nihayet ülkemiz kullanıcıları tarafından tecrübe edilmeye başlandı.

teknik destek

OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan Anroid 4.3 güncellemesi 675MB dosya boyutuna sahip ve beraberinde birçok yenilik ve iyileştirme getiriyor.

Sense 5.5 ile birlikte ana ekran uygulaması BlinkFeed’e özel RSS beslemeler eklenebilecek ve ayrıca BlinkFeed özelliği kullanıcının tercihine göre pasif hale getirilebilecek. Yeninden tasarlanan ve sekmeli bir yapıya bürünen galeri uygulaması, özelleştirilebilen bildirim çubuğu, otomatik parlaklık devredeyken parlaklık ayarlamasının yapılabilmesi, rahatsız etme modu, HTC Zoe için yeni temalar ve müzikler Android 4.3 ile birlikte telefona sunulan yenilikler arasında yer alıyor.

Android 4.3 ile birlikte ayrıca OpenGL ES 3.0 desteği de sunuluyor. Adreno 320 grafik birimi tarafından desteklenen yeni grafik seviyesi oyunlardaki grafik kalitesini daha iyi yansıtmaktadır.

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!