HTC One İçin Kırmızı ve Mavi Renk Seçenekleri Geliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Şubat ayı içerisinde resmiyet kazanan ve tedarik noktasında yaşadığı sıkıntılar sebebiyle bir ay gecikmeli olarak satışa sunulan HTC One, şu ana kadar elde ettiği 5 milyon satış rakamı ile şirket cephesinde yüzleri güldürdü.

Andronova

İlk aşamada gümüş ve siyah renk seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunulan telefona yeni renk seçenekleri dahil ediliyor. Eğer siyah ve gümüş renkleri beğenmediyseniz, HTC’nin bizlere sunacağı mavi ve kırmızı renk seçenekleri ilginizi çekebilir. Yaz döneminde her iki rengin de satışa sunulacağı bildirilirken, 32GB’lık kırmızı renk seçeneği 504 £’lik fiyatı ile daha önce İngiliz bir perakende şirketi tarafından listelenmişti.

Kullanıcılara farklı renk seçeneklerinin sunulması elbette oluşturan pazarlama stratejinin bir parçası ve bu sayede kullanıcının önüne daha fazla alternatif getiriliyor. Samsung, Galaxy Note II ve Galaxy S III birçok renk seçeneği hazırlarken, Galaxy S4’te de benzer bir hamle içerisinde olacak.

Yeni renklerin yaz döneminde HTC One’a bir canlılık getirmesi bekleniyor. Telefon için şu dönemde yoğun bir talep var ve Tayvanlı üretici talebi karşılamak adına üretim kapasitesinin iki katına çıkardı. Stok Android ile çalışan versiyonu da tanıtılan telefonun daha küçük ekranlı mini ve daha büyük ekranlı T6 (Mega) modelinin de ilerleyen haftalarda tanıtılacağı yönünde ciddi iddialar var.

kaynak: htcsource

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın