HTC One için Yeni Bir Güncelleme Başladı: Google Klavye Artık Kullanılabilir Durumda

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Haziran sonu itibariyle One modeli için Android 4.2.2 güncellemesini başlatan HTC, güncelleme ile birlikte Sense 5 kullanıcı arayüzüne de bir dizi yenilikler sunmayı ihmal etmemişti . Söz konusu güncelleme halihazırda dünya genelindeki tüm One kullanıcılarına erişmiş durumdayken, Tayvanlı üretici yeni nesil amiral gemisi için 31.6MB boyutunda ve sürüm numarası 2.24.401.8 olan yeni bir güncellemenin daha dağıtımına başladı.

Güncelleme ile birlikte Google Klavye artık One modelinde kullanılabiliyor ve telefon “HTC Mini” cihazı ile uyumlu hale getiriliyor. HTC Mini hatırlanacağı üzere geçtiğimiz yıl lanse edilmiş ve cihaz, Bluetooth bağlantısı üzerinden akıllı telefonu kontrol etme işlevini yürütüyor.

OTA (şebeke) üzerinden dağıtımı sağlanan güncellemenin ilk olarak Avrupalı kullanıcılara sunulduğu bildirilirken, güncellemenin birkaç hafta içerisinde dünya geneline yayılması bekleniyor. Amerikalı kullanıcılar ise One modelinde direkt Android 4.3 sürümüne yükseltilecek.

“Ayarlar>Hakkında>Yazılım Güncellemesi>Şimdi kontrol et” bölümünde güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Güncelleme esnasında şarjınızın yeterli seviyede olması gerektiğini hatırlatalım.

ilgili>> AndroidCentral

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir