HTC One İçin Yeni Bir Yazılım Güncellemesi Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC One İçin Yeni Bir Yazılım Güncellemesi: Gün içerisinde Tayvan’da gerçekleştirdiği basın toplantısında Butterfly s modelini Android 4.2.2 işletim sistemi ile kullanıcıların beğenisine sunan HTC, böylece Android’in en güncel versiyonu ile çalışan ilk telefonunu da resmiyete dökmüş oldu. Mart ayı içerisinde tanıtılan ve halihazırda dünya genelinde Tayvanlı üreticinin amiral gemi modelini temsil eden HTC One için ise Android 4.2.2 geliştirme çalışmaları devam ediyor.

Andronova

Tayvanlı üretici bir yandan final sürüm üzerinde son çalışmaları sergilerken diğer taraftan telefonda yer bulan mevcut yazılım üzerinde (Android 4.1.2 ve Sense 5.0) geliştirme çalışmalarına devam ediyor. Şirket, 17.5MB boyutunda ve1.29.1540.17  yapım numaralı güncellemenin dağıtımına kısa süre önce başlarken, güncelleme ile birlikte önemli geliştirmelerin sunulduğu ve bazı hataların düzeltildiği bildirildi. Android 4.1.2 temeline dayanan yazılım arabirimde herhangi bir farklılık yaratmazken, Android 4.2.2 öncesi daha kararlı bir yazılım sağlanması hedefleniyor.

HTC One İçin Yeni Bir Yazılım Güncellemesi

HTC One İçin Yeni Bir Yazılım Güncellemesi

Ayarlar> Telefon Hakkında> Yazılım güncellemeleri> Şimdi kontrol et sekmesinden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz. Güncelleme kapsamında fark ettiğiniz değişiklik olursa yorum bölümünden bildirebilirsiniz.

Telefon için Android 4.2.2 güncellemesi kısa süre önce ortaya çıkarılmış ve söz konusu yazılımın oldukça stabil çalıştığı rapor edilmişti. Bu sebeple kullanıcıların güncellemeye kısa süre içerisinde kavuşması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.