HTC One’ın Çift SIM ve microSD Kart Destekli Versiyonu Ortaya Çıktı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

One modeliyle yıl boyunca üst seviyede rekabete atılacak olan HTC, geçtiğimiz yıldan farklı olarak bir pazarlama ve strateji anlayışı izliyor. Özellikle UEFA ile yapılan anlaşma neticesinde yeşil sahalarda fazlasıyla görmeye alıştığımız HTC One, geliştirilen yeni strateji ile bazı bölgelerde farklı detaylara sahip olacak. Söz konusu ülkelerin başında dünyanı en büyük mobil pazarı olan Çin geliyor.

Andronova

Ülke genelinde 2 hatta 3 SIM kart destekli telefonların benimsendiğini dikkate alan Tayvanlı üretici, daha fazla kullanıcıya hitap etmek adına ülkede telefonu çift SIM kartlı olarak satışa sunacak. Uluslararası versiyonda alüminyumdan oluşan yekpare bir tasarım oluşturan HTC, Çin versiyonunda ise tam aksine çıkarılabilir bir kasa yapısı benimsemiş. Üstelik telefonun microSD kart desteği sunduğunu da hatırlatalım.

32/64GB depolama seçenekleri sunan One’ın dünya genelinde 32GB’lık versiyonu satışa sunulacak. Öte yandan 64GB’lık versiyon ise şu an için sadece Amerikalı GSM şirketi AT&T tarafından kullanıcılara ulaştırılacak.

Geçtiğimiz yıldan bu yana amiral gemi modellerinde çıkarılamayan bir pil yapısı sunan HTC’nin, Çin versiyonu çıkarılabilir bir kapak yapısında olmasına rağmen bataryasına ulaşılamıyor. Söz konusu çıkarılabilir kapak ile sadece SIM ve microSD kartlarının girişine olanak sağlanmaktadır.

Mayıs başında da ülkemizde satışa sunulması beklenen telefon, bünyesinde birçok yenilikçi gelişimi bulundurmaktadır. Kullanıcılara arasında oldukça popüler olan Sense arabirimini daha basit bir hale getiren HTC, BlinkFeed adını verdiği yeni bir ana ekran geliştirdi. Ultrapiksel kamera HTC Zoe ile daha eğlenceli bir yapıya bürünürken, 1.7GHz frekans hızında çalışan Qualcomm 600 işlemci, 2GB RAM, Beats Audio destekli çift stereo hoparlör ve tamamı alüminyumdan oluşan yekpare tasarımı ile telefon 2013 yılının en iddialı ürünlerinden biri olacak.

kaynak: Phandroid

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın