HTC One M7 için Android 4.4.3 Güncellemesi Başladı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin geçtiğimiz günlerde One M8 kullanıcılarıyla buluşturduğu Android 4.4.3 KitKat güncellemesi bu defa Tayvanlı üreticinin 2013 yılı tepe modeli One M7 için yayınlandı. OTA üzerinden dağıtıma sunulan güncellemenin başladığı bilgisi HTC’nin yazılım ekibinden yer alan LlabTooFeR (Twitter aracılığıyla) tarafından verildi.

teknik destek

6.09.401.5 sürüm numarasına sahip ve 556,12 MB boyutunda olan güncellemenin hangi ülkelerde başladığı şu an için bilinmiyor. Güncelleme kapsamında yer alan yeniliklere dair herhangi bir açıklama da şimdilik yok, ancak One M8 için yayınlanan yenilikler bu noktada bize referans olabilir.

Android 4.4.4 güncellemesinde yer alan güvenlik iyileştirmelerin de dahil edildiği Android 4.4.3 güncellemesinde Wi-Fi, Bluetooth ve mobil ağlarda iyileştirmeler; Kamera, Galeri, HTC Sync ve Ayarlarda güncellemeler, ses özelliklerinde optimizasyonlar ve performans artışı yer alıyor.

Güncellemenin kısa süre içerisinde ülkemiz One M7 kullanıcılarına da erişmesi bekleniyor. Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

11

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir