HTC One M7 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Başladı!

HTC One M7 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Başladı!
müşteri hizmetleri

Geçtiğimiz günlerde sizler için paylaştığımız Android telefonunuz Lollipop güncellemesini ne zaman alacak haberimizin ardından, telefon modelini listede gören kullanıcılar sevinmiş, ama göremeyenler için ise ümitsiz bekleyiş başlamıştı. Lollipop güncellemesini alacak cihazlar arasında HTC'nin One M7 modelinin de yoktu. Bu modeli kullanan bir çok kişi tarafından gelen "bize lolipop ne zaman gelecek" sorularının ardından, o gün geldi çattı. Daha önce GPe (Google Play Edition) için yayınlanan Lollipop güncellemesinden sonra, nihayet şimdi HTC One M7 için de  Avrupa'da Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına başladı. Bu haber, bir kaç gün içerisinde tanıtılacak HTC'nin yeni amiral gemisi One M9 için de, güncellemelerdeki başarısı sebebiyle satış rakamlarında etkili olacaktır. Güncellemenin sizin cihazınıza da gelip gelmediğini Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Güncellemeleri bölümünden kontrol edebilirsiniz.

müşteri hizmetleri
YORUMLAR
kerim
kerim - 6 yıl Önce

Yeni güncelleme ile gelen bildirimler telefonun üstünde beyaz bir renk ile geliyor. herhangi bir programi kullanıyorken gelen bildirim , mesaj hemen programın üzerinde görünüyor. Bu büyük bir sorun. Nasıl kapatabilirim bu durumu ? Eski hali çok iyiydi.

Nehir
Nehir - 6 yıl Önce

Öğlen 4.30 gibi geldi güncelleme, ilk izlenim telefon az da olsa hızlanmış gibi, yazı karakterleri daha güzel olmuş şarjı da toparlamış gibi.

Aykut
Aykut - 6 yıl Önce

İphone 6 aldık M7 yi sattık güncelleme geldi oldu mu şimdi :)

Нурлан Мухтаров
Нурлан Мухтаров - 6 yıl Önce

Martda

Kemal Aktaş
Kemal Aktaş - 6 yıl Önce

Resim olarak m8 kullanmak

Erkan Yanmaz
Erkan Yanmaz - 6 yıl Önce

Note 3 için ne zaman olur?