HTC One M7 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Başladı!

media 13718

Geçtiğimiz günlerde sizler için paylaştığımız Android telefonunuz Lollipop güncellemesini ne zaman alacak haberimizin ardından, telefon modelini listede gören kullanıcılar sevinmiş, ama göremeyenler için ise ümitsiz bekleyiş başlamıştı.

Andronova

Lollipop güncellemesini alacak cihazlar arasında HTC’nin One M7 modelinin de yoktu. Bu modeli kullanan bir çok kişi tarafından gelen “bize lolipop ne zaman gelecek” sorularının ardından, o gün geldi çattı. Daha önce GPe (Google Play Edition) için yayınlanan Lollipop güncellemesinden sonra, nihayet şimdi HTC One M7 için de  Avrupa’da Android 5.0 Lollipop güncellemesinin dağıtımına başladı.

Bu haber, bir kaç gün içerisinde tanıtılacak HTC’nin yeni amiral gemisi One M9 için de, güncellemelerdeki başarısı sebebiyle satış rakamlarında etkili olacaktır.

Güncellemenin sizin cihazınıza da gelip gelmediğini Ayarlar > Telefon Hakkında > Yazılım Güncellemeleri bölümünden kontrol edebilirsiniz.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın