HTC One M7 için Sense 6.0 Güncellemesi Ülkemiz Kullanıcılarına Sunuldu

Andronova
1 Minimum Okuma
HTC Desire ve HTC Legend'e Root erişimi

HTC, One M8 lansmanında Sense 6.0 kullanıcı arayüzünün kısa süre içerisinde başta One M7 olmak üzere kimi modellere getirileceğini açıklamıştı. İlk olarak One Max için başlayan güncelleme geçtiğimiz günlerde Kanadalı One M7 kullanıcıları dağıtıma sunuldu. OTA (şebeke) üzerinden dağıtılan Sense 6.0  güncellemesi sadece birkaç  gün sonra bu defa  ülkemiz kullanıcıları için de dağıtımda.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

676MB boyutunda olan güncelleme ekrana dokunarak telefonu açma ya da uygulama başlatma özelliği dışında Sense 6.0’da yer alan tüm yeniliklerin One M7’de yer aldığını görüyoruz. Bunlar; kolay gezinme için renk kodlu temalar, kişiselleştirilebilir yazı tipi, ekstra güç tasarruf modu, geçmiş uygulamaları temizleyen tuş eklemesi, galeri ve kamera için arayüz iyileştirmesi, fotoğrafları daha hızlı ve kolay bulmayı sağlayan resim eşleştirme eklentisi, harita görünümünde POI lokasyon desteği, pürüzsüz ve sürekli kaydırma deneyimi ile BlinkFeed iyileştirmeleri, Sense TV gelişmeleri ayrıca e-posta, takvim, mesajlaşma ve diğer telefon uygulamalarında yaşanan gelişmeler.

Android 4.4.2 KitKat sürümü üzerine dağıtılan güncellemenin birkaç gün içerisinde ülkemizdeki tüm One M7 kullanıcılarına ulaşması bekleniyor. Ayarlar> Telefon hakkında>Yazılım güncellemesi bölümünden güncelleme kontrolünü gerçekleştirebilirsiniz.

One mini, Butterfly S, Desire 816 ve Desire 610 için de Sense 6.0 güncellemesi mayıs ve haziran döneminde kullanıcılarla buluşacak.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ:
Bu makaleyi paylaş
İnceleme bırak

İnceleme bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir