HTC One M7 Sense 6.0 Güncellemesi Alacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Resmi: HTC One M7 Mayıs Sonuna Kadar Sense 6.0 Güncellemesini Alacak

Andronova

HTC’nin 25Mart’ta duyurduğu yeni nesil akıllı telefon One M8’de yer alan önemli yeniliklerden biri de Sense 6.0 kullanıcı arayüzüydü. Sense 6.0 görünüm anlamında Sense 5.0’ın üzerine pek de bir şeyler katmasa da, daha gelişmiş bir BlinkFeed ve HTC Zoe, yeni kamera özellikleri, olağanüstü güç tasarruf modu ve hareketle kontrol edilen yeni kısayollar Sense 6.0’da sağlanan önemli gelişmeler olarak dikkat çekti.

HTC yetkilileri One M8 lansmanında Sense 6.0’ın en kısa süre içerisinde diğer HTC cihazlara da sunulacağı noktasında bir açıklama yapmış, ancak herhangi bir takvim belirtmemişti. Tayvanlı üreticiye yakın geliştiricilerden LlabTooFeR yaklaşık iki hafta önce Sense 6.0 güncellemesini alacak HTC telefonları açıkladı. Bunlar; HTC One, çift SIM kartlı One, One mini ve One Max ve HTC Butterfly S şeklinde sıralandı.

Sızdırılan güncelleme takviminde Sense 6.0’ın haziran döneminde dağıtıma sunulacağı bilgisi yer aldı. Oysa HTC’nin Kuzey Amerika sorumlusu Jason Mackenzie, Twitter hesabından HTC One M7 için Sense 6.0 güncellemesini mayıs sonuna kadar Amerika ve Kanada’daki tüm One M7 için yayınlanacağı bilgisini verdi. Aynı dönemde hatta daha erken bir tarihte HTC One’ın uluslararası versiyonu için de Sense 6.0 güncellemesi yayınlanacak.

Android 4.4 güncellemesini kullanıcılara en erken ulaştıran firmaların başında gelen HTC, güncel modeller için verdiği güncelleme sözünü bir kez daha tutmaya hazırlanıyor. Sense 6.0’da yer alan hangi yeniliklerin One M7’ye dahil edileceği bilinmiyor, fakat yeni gelişmiş BlinkFeed ve HTC Zoe uygulamaları, en son arayüz gelişmeleri, yeni kamera özelliklerin bir bölümü ve ekran üzerinde kaydırma hareketi yapılarak sağlanan kontrollerin One M7’ye de aktarılması bekleniyor.

sense 6.0

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.