HTC One (M8) Developer Edition İçin Andorid 5.0 Lollipop Yarın Yayınlanıyor!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Eğer siz de HTC One (M8) Developer Edition sahibiyseniz, sizin için sevindirici bir haberimiz var. HTC’den Mo Versi Twitter hesabında paylaştığı haberde, Lollipop güncellemesinin yarın başlayacağı bilgisini paylaştı.

Andronova

HTC One (M8) henüz son Android şekerine kavuşamayan cihazlardan. Son olarak standart One (M8) modeli için Android 5.0.1 Lollipop yüklü video internete sızmıştı. Vietnam’lı bir kişi tarafından paylaşılan video’da HTC One (M8)’de Lollipop’un nasıl görüneceğine dair bilgi ediniliyor. Andorid 5.0 ile birlikte HTC’nin Sense 6.0 versiyonuna kavuşacak. HTC Sense 7 versiyonunun ise HTC’nin yeni amiral gemisi Hima (One M9)’da yer alacağı söyleniyor.

Güncellemenin yarından itibaren OTA yoluyla One (M8) Developer Edition sahiplerine ve kısa süre içerisinde de standart One (M8) sahiplerine gönderileceği bilgisinden sonra, One (M8)’in Lollipop’lu videosunu şimdilik aşağıdan izleyebilirsiniz.

RfdOleTXqEU” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.