HTC One M8 Eye’ın Özellikleri Belli Oldu

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Genel olarak beğenilen cihazlar ortaya koysa da istenilen satış rakamlarını bir türlü yakalayamayan Tayvan merkezli HTC‘nin, amiral gemi modellerinde en çok eleştirilen nokta olan UltraPixel teknolojisini yeni modelinde rafa kaldıracak gibi görünüyor.

Sızdırılan bilgilere göre arka tarafında 13 MP çözünürlüğünde bir kameraya yer verilecek olan telefon, aynı zamanda One M8’deki duo kamera geleneğini 2MPlik derinlik ölçen ikinci bir kamera ile devam ettirecek. Ön tarafında 5MPlik selfie kamerasına yer verilmesi beklenen M8 Eye, Android 4.4.4 sürümü ile piyasaya çıkacak. Sense 6 arayüzünün kullanıldığı cihaz, One M8’e göre daha büyük bir ekran kullanacak.

5.2-inç boyutunda Full HD çözünürlük sunan bir erkana yer verilen telefona, 2.3 GHz hızında çalışan Snapdragon 801 işlemci güç verecek. 32 GB dahili depolama alanı sunan cihazın RAM kapasitesi ise 2 GB. 2600 mAh kapasiteli bir batarya sahip cihaz, 128 GB’a kadar microSD kart desteği sunuyor. Teknik açıdan daha büyük ekran ve kamera iyileştirmesi dışında One M8’den pek bir farkı bulunmayan cihazın, 8 Ekimde New York’da düzenlenecek bir özel etkinlikte resmiyet kazanması bekleniyor. Aynı zamanda HTC’nin One M8 Eye ile beraber Nexus 9 tablet ve bir aksiyon kamerası duyurması da ihtimaller arasında yer alıyor.

Kaynak: PhoneArena

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir