HTC One M8 İçin Andorid M Güncellemesi Kesinleşti!

Andronova
By Andronova
1 Minimum Okuma

HTC‘nin geçtiğimiz yılki amiral gemisi One M8 modeli için son olarak Android 5.1 Lollipop sürümünün yayınlanmasından sonra, şimdi HTC One M8 için Android M güncellemesi kesinleşti.

Sponsorlu reklam

Google’ın Android M sürümünü resmi olarak tanıtmasından kısa bir süre sonra HTC‘nin Kıdemli Online İletişim Yöneticisi Jeff Gordon tarafından Twitter hesabında yapılan açıklamada, HTC One M9, HTC One M9+ ve bir çok HTC modelinin Android M güncellemesini alacağı duyurulmuştu.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

Görünüşe göre bu sayede ilgi çekmek için yapılmamış. Bugün HTC’nin Ürün Yönetimi Başkan Yardımcısı olan Mo Versi, HTC’nin One M8 için Android M güncellemesini yayınlayacağını açıkladı.

Sponsorlu reklam

htc-one-m8-android-m

Şimdilik Andorid M güncellemesi konusunda konuşan sadece iki üretici var. Onlardan biri HTC diğer ise Sony. Diğer üreticilerin Andorid M güncellemesi konusunda ne zaman açıklama yapacakları ise bilinmiyor.

Sponsorlu reklam
mobil teknoloji reklam

ETİKETLİ: ,
Bu makaleyi paylaş
Takip etmek:
Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.
İnceleme bırak

İnceleme bırak