HTC One M8 için Android 4.4.3 Güncellemesi Önümüzdeki Hafta Başlayacak

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi
Andronova

Google’ın ilk olarak Nexus cihazlar için yayınladığı Android 4.4.4 güncellemesi, birkaç gün arayla Sony ve Motorola tarafından da dağıtıma sunuldu. İki üreticinin ardından bu defa HTC önümüzdeki haftatan itibaren Android 4.4.3 (4.4.4) güncellemesini başlatacağını açıkladı.

HTC’nin üst düzey yöneticisi tarafından Twitter üzerinden aktarılan bilgiye göre One M8’in uluslararası  versiyonu için Android 4.4.3 güncellemesi önümüzdeki haftadan itibaren kullanıcılara ulaşacak. One M8’in Android 4.4.4 güncellemesi yayınlanmayacak zira HTC, Google’ın Android 4.4.4 güncellemesine dahil ettiği güvenlik düzeltmelerine Android 4.4.3 güncellemesinde yer verecek.

Güncelleme dağıtımı her ne kadar önümüzdeki hafta başlayacak olsa da, tüm One M8 kullanıcılarına ulaşması iki haftalık süreyi bulacaktır. Android 4.4.3 güncellemesinin M8’in ardından bu defa One M7 için başlaması bekleniyor.

Android 4.4.3 güncellemesi sonrası her iki telefon sahipleri sonbaharda yayınlanacak Android L güncellemesini bekleyecek.

12

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir