HTC One M8 İçin Android 4.4.3 KitKat Güncellemesi Türkiye’de

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin birkaç gün önce ilk olarak Amerika’da One M8 kullanıcılarıyla buluşturduğu Android 4.4.3 KitKat güncellemesi Avrupalı kullanıcılar için de yayınlandı. OTA üzerinden One M8 sahipleriyle buluşan güncelleme ülkemiz kullanıcıları tarafından da indiriliyor.

teknik destek

2.22.1540.3 yapı numarasına sahip ve 613MB boyutunda olan güncellemeyle birlikte HTC’nin yerleşik uygulamaları son sürüme yükseltilirken; Google’ın Android 4.4.4 güncellemesine dahil ettiği güvenlik düzeltmeleri de güncelleme kapsamına dahil edildi.

Güncelleme içeriğinde ayrıca Wi-Fi, Bluetooth ve mobil ağlarda iyileştirmeler; Kamera, Galeri, HTC Sync ve Ayarlarda güncellemeler ve ses özelliklerinde optimizasyonları ve performans artışı yer alıyor.

Kademeli olarak dağıtılan güncellemenin birkaç gün içerisinde ülkemiz One M8 kullanıcıların tümüne erişmesi bekleniyor. Ayarlar menüsünden güncelleme kontrolü yapabilirsiniz.

htc-one-m8-maj

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın