HTC One M8 İçin Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Türkiye İçin Yayınlandı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin geçen yılın amiral gemisi olan One M8 için Güney Asya ülkelerine yönelik yayınlamaya başladığı Android 5.0 Lollipop güncellemesi nihayet Türkiye’deki One M8 kullanıcılarına da ulaştı.

Andronova

Materyal Tasarımın eşsiz büyüsü ve HTC’nin başarılı Sense 6.0 arayüzünün Lollipop’a uyarlanmış haliyle olağan üstü görünüme kavuşan HTC One M8’in, gerek yeni efektler, gerek ise yeni animasyonlarla süslenmiş Lollipop güncellemesiyle birlikte, ART runtime’ın da sisteme kattığı olağan üstü performans getirisiyle çok daha stabil ve hızlı olduğunu söyleyebiliriz.

Eğer siz de One M8 sahibi şanslı kullanıcılardan iseniz, HTC One M8 için yayınlanan 780MB boyutundaki Andorid 5.0 güncellemesini alabilmek için telefonunuzdan sırasıyla Ayarlar > Hakkında > Yazılım Güncellemeleri menüsünden güncelleştirmeyi kontrol edebilir ve cihazınıza yükleyebilirsiniz. Güncelleme yapmadan önce şarjınızın %50’den fazla olması gerektiğini özellikle hatırlatalım.

one-m8-update

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.