HTC One M8 Max’in Özellikleri Ortaya Çıktı

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

İlk phablet modeli One Max’i geçtiğimiz sene piyasaya süren Tayvanlı üretici HTC‘nin ağır kasası, eski işlemcisi ve bunlara rağmen yüksek fiyat etiketi gibi nedenlerle pek de başarılı olduğu söylenemez. Bu yıl One M8 modeli ile bir çıkış yakalayan firma, bunu yeni jenerasyon phablet modeliyle beraber devam ettirmek istiyor.

teknik destek

MyDrivers.com’a göre HTC, One M8 modelinin daha büyük ekranlı versiyonu üzerinde çalışıyor. Siteye göre 5.5-inç boyutunda ve 2K (2,560×1,440) çözünürlüğünde ekranın kullanılacağı telefon, 18MPlik bir ana kameraya sahip olacak. Optik görüntü sabitleme özelliğinin olacağı düşünülen cihazın ön kamerası hakkında ise bir bilgi bulunmuyor. Android 4.4 üzerinde çalıştığı söylenen One M8 Max’ın Sense 6.5 versiyonu ile geleceği tahmin ediliyor.

2.7 GHz hızında çalışan Snapdragon 805 işlemcinin kullanılacağı düşünülen telefonun grafik tarafı ise Adreno 430’a emanet. 3 GB RAM’e sahip olacağı söylenen M8 Max’ın 3000 mAh kapasiteli bir bataryadan güç alması bekleniyor. Aynı zamanda telefonun One ailesinden alışık olduğumuz şekilde Alüminyum malzemelerden imal edileceği iddia ediliyor. Cihazın ne zaman resmiyet kazanacağı ile ilgili kesin bir bilgi bulunmazken 8 Eylüldeki HTC etkinliğinde duyurulabilme ihtimali bulunuyor. Apple’ın da girmesi ile rekabetin arttığı phablet segmentinde, HTC’yi iPhone 6 Plus ve Note 4 gibi çetin rakipler bekliyor olacak.

Kaynak: Cnet

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!