HTC One (M8) mini’nin Satışına Mayıs Ayında Başlanacağı Bildiriliyor

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Geçtiğimiz günlerde İsveçli bir taşıyıcının HD ses desteği sunan cihazlar listesinde beliren HTC M8 mini bu gelişmeyle beraber resmi olarak doğrulandı. Hakkındaki ilk bilgiler M8 lansmanı öncesinde başlayan M8 mini için bu defa daha kapsamlı bilgiler gün yüzüne çıktı.

Andronova

3G.co.uk sitesinde yer alan habere göre HTC M8 mini mayıs ayı içerisinde İngiliz bir perakendeci tarafından satışa sunulacak. Yayınlanan haberde ayrıca HTC M8 mini’de yer alacak bazı özelliklerden de söz ediliyor.

Yeni nesil mini akıllı telefonda ekran boyutu bu defa 4.5-inç seviyesine yükseltilecek. Ekran çözünürlüğünden söz edilmiyor ancak şimdiden 720p olacağını söyleyebiliriz. HTC M8’de olduğu gibi mini versiyonda da sanal butonlar ve BoomSound hoparlörler yer alacak.

Kamera tarafında Ultrapiksel sensör kullanımı devam edecek, ancak HTC olası tedarik sıkıntısı yaşamamak için çift kameraya yer vermeyecek. Telefonun yazılım tarafını ise Android 4.4 ve Sense 6.0 oluşturacak.

HTC M8 bu hafta içerisinde dünyanın birçok noktasında satışa sunulacak. M8 mini’nin ise nisan sonu ya da mayis başında tanıtılması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.