HTC One M8 Prime Piyasaya One M8 Max Olarak Sunulabilir

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC, Samsung ve LG yılın ilk yarısında üst düzey akıllı telefonlar One M8, Galaxy S5 ve G3’ü duyurdu. Telefonların tanıtımlarının üzerinden çok geçmeden her modelin Snadpragon 805 işlemcili versiyonunun yolda olduğu bilgisi geldi. Şu ana kadar Galaxy S5 ve LG G3’ün Snapdragon 805 işlemcili sürümleri Güney Kore’de kullanıcılarla buluştu. Sıradaki telefonun One M8 Prime olması bekleniyor ve telefon uzun bir aradan sonra tekrar gündeme geldi.

Andronova

Tktechnews sitesine göre HTC, One M8 Prime modeli üzerinde çalışmaya devam ediyor fakat telefon farklı bir isimle pazara sürülecek. One M8 Prime, geçen yılın ikinci yarısında tanıtılacak ve 5.9-inçlik ekranıyla dikkat çeken One Max’in devam modeli olarak One Max M8 şeklinde tanıtılacak.

One M8’in tasarımını sürdürecek One Max M8’de çift kamera modülü ve metal kasa yer alacak. Bunlara ek olarak telefon 2.5GHz’de çalışan dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemcisinden güç alacak. HTC One Max M8’de bu defa parmak izi tarayıcısına yer vermeyecek.

htc-one-m8-max

Ekran boyutunun One Max’te olduğu gibi 5.9-inç olması bekleniyor. Full HD çözünürlük, 16GB depolama, hafıza kart desteği, 5MP ön kamera, Android 4.4 KitKat işletim sistemi ve Sense 6.x HTC’nin büyük ekranlı telefonunda yer alması muhtemel diğer özellikler olacak.

One Max geçen yıl ekim ayında tanıtıldı. Tayvanlı üreticinin devam modelini de yine eylül-ekim döneminde duyurması bekleniyor.

Andronova

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.