HTC One M8’in Malzeme Kalitesi Artık 24 Ayar

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Apple iPhone 5S ile birlikte yepyeni bir telefon rengini daha hayatımıza sokmuştu. Beyaz rengi de iPhone 3GS ile birlikte haytımza sokan Apple iPhone 5S ile de “Gold” yani altın rengini kullanıma sunmuştu. iPhone 5S’in en çok satan rengi olan Gold, bir çok marka tarafından da kullanılsa da; beyaz ve gold rengiin birlikte kullanılması iPhone 5S’i diğer tüm Gold renkli telefonlardan ayırmıştı.

teknik destek

Geçtiğimiz günlerde yaptığımız Altın Renkli Telefonlar Artıyor Peki Siz Bu Konuda Ne Düşünüyorsunuz? adlı yazımızda birde anket düzenlemiş ve hangi Gold renkli telefonu daha güzel buluyorsunuz diye sormuştuk. Ankete katılanların %52’si iPhone 5S Gold modelinin daha iyi olduğu yönünde oy kullanmışken, HTC One M(‘in konsept Gold rengini beğenenlerin yüzdesi ise %30 oldu. %15 ise henüz satışa sunulmayan Galaxy S5 Gold rengi için oy kullanmıştı.

Bu anketi yaptığımızda Gold renginde bir HTC One M8 piyasada yoktu ama gelen haberlere göre HTC ve bir kuyumcu markası ortaklaşa HTC One M8’in 24 ayar altın kaplamalı versiyonunu hazırladı. Özel kutusu ile satılacak olan HTC One M8 24K cep telefonunun fiyatının ise 2695 dolar olduğunu hatırlattıktan sonra presjtijin ve ihtişamın göstergesi bu telefonun videosu ile sizleri başbaşa bırakalım.

TOiTewrY2BY” width=”1000″ height=”505″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”>

Kaynak: phonearena

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!