HTC One M8’in Şaşırtan Türkiye Fiyatı!

NVIDIA SHIELD Tablet'in Fiyatı ve Çıkış Tarihi

HTC’nin yeni nesil üst seviye akıllı telefonu M8, 7 Nisan’da düzenlenecek etkinlikle beraber ülkemizde resmi olarak satışlara başlayacak. Resmi satış işlemi öncesi ülkemizin önde gelen GSM operatörlerinden Turkcell, M8 için ön sipariş sürecinin başlattı. Sürecin başlamasıyla beraber telefonun fiyatı hakkında da bilgi sahibi olduk.

teknik destek

2.499 liradan ön siparişe açılan telefonun kullanıcılara dağıtım 14 Nisan’da gerçekleşecek. Turkcell stoklarda sınırlı sayıda olduğunu bildirdiği M8’i 01 Nisan – 06 Nisan tarihleri arasında alan  kullanıcılara uzaktan kumanda görevi yürüten HTC Fetch anahtarlık ve 100 TL www.turkcell.com.tr hediye çeki sunuyor. HTC One M8’in Turkcell tarafından belirlenen fiyatı birçok kesim tarafından fazla bulunacaktır.  Cihazın online mağazalar ya da perakende şirketlerinde nasıl bir fiyat sergileyeceği ise merak konusu.

HTC One M8’in en önemli rakiplerinden biri olan Galaxy S5’in 11 Nisan’da ülkemizde satışına başlanacak. 2000 ile 2.200 lira arasında değişen fiyatlarla ülkemize giriş yapan telefonun şu an fiyatı itibariyle M8’den daha avantajlı göründüğünü söyleyebiliriz. Yine de 7 Nisan’da HTC tarafından belirlenecek uygun satış fiyatını beklemek en doğrusu.

5-inç boyutunda Full HD çözünürlüklü Super LCD3 ekranla donatılan M8’e Qualcomm cephesinden dört çekirdekli Snapdragon 801 MSM8974AB işlemcisi güç veriyor. Bellek tarafında 2GB RAM, 16GB depolama ve 128GB microSD kart desteği yer alıyor. 4 Ultrapiksel çift sensörlü arka kameranın yer aldığı üs seviye telefonda ön kamera ise 5MP çözünürlüğe sahip. Androd 4.4 KitKat, Sense 6.0, BlinkFeed ana ekran uygulaması ve 2.600mAh kapasiteli pil Yeni One’da öne çıkan teknik özellikler.

m8

teknik destek

Andronova, Teknoloji alanında bir çok soruna yönelik çözüm odaklı içerikler üretmekte. Zaman zaman Teknoloji haberlerinin yer aldığı sitemizden destek hizmeti almak isteyen kullanıcıların içeriklerde yer alan müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekebilir.

Bir cevap yazın

error: Çok sık deneme yapıyorsun !!